خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 خرید اینترنتی قسمت 5 سریال قورباغه
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

درباره فروشگاه


مسئله ای که الآن مطرحه اینه که در استارت آپ شرکت کنیم و ایده ای انتخاب کنیم و کسب و کاری راه اندازی کنیم. ولی مهمتر اینه که بدانیم کسب و کاری رو که شروع کردیم چطوری باید اداره و مدیریت کنیم.

این حلقه مفقوده ایه که در فضای کسب و کار کشور ما وجود داره و سبب میشه کسب و کارهایی رو که با هزاران امید و آرزو ایجاد شده در همان ابتدای شروع متوقف کنه.

برای اینکه کسب و کارمان رو به نحو احسن مدیریت و اداره کنیم باید با اصول و شیوه های مدیریت آشنا باشیم. واقعیت اینه که در فضای کسب و کار فعلی دیگه روشهای قدیمی و بازاری جواب نمی ده چون هم رقابت وحشتناک شده و هم موانع زیادی در کسب و کارها و فضای آن وجود داره.

بهترین راه اینه که صاحبان کسب و کار یا اطلاعات و دانش خودشان رو افزایش بدن که این هم زمان می بره و هم حال و حوصله می خواد و یه راهش هم اینه که از وجود مشاوران متخصص و با تجربه استفاده کنیم.

مدیریت این سایت که در زمینه کسب و کار سالها مطالعه کرده و درس خوانده و عملاً کار کرده، رسالت و ماموریت خودش رو همراهی مدیران و صاحبان کسب و کار قرار داده و سعی داره علاوه بر مشاوره، یکسری ابزار و روش و دستورالعملهای مدیریتی رو جهت استفاده در موسسات و شرکتها ارائه کنه که مدیران در هنگام شروع و راه اندازی کسب و کارشان، بتوانند سیستم مدیریتی خود را پایه گذاری کرده و بتدریج بپرورانند.

آرزوی ما موفقیت همه کارآفرینان است


تومان